KONST / Litografier / Färglitografi 13864209
nr 1386 4209
Joan Ponc
(1927-1984), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 57/175. Motivet: 68x47, yttermått inklusive ram: 91x70 cm
Joan Ponç svensk bildkonstnär född 1927, död 1984.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:16:46
21/3 20:35:43
300 kr
21/3 21:11:38
22 mar